Milujeme čokoládu stejně jako vy. Proto je pro nás její příprava radost i vášeň. Do naší čokolády přidáváme přírodní ingredience a aktivní látky, a tím ji proměňujeme ve výjimečnou potravinu s vysokou nutriční hodnotou.

Pro pokračování v čtení našeho příběhu pokračujte níže

Pro pokračování v čtení našeho příběhu pokračujte níže

Pečlivý výběr. Jasný původ.

Přesně víme, odkud naše kakaové boby pochází a v jakých se pěstují podmínkách. Pravidelně kontrolujeme kvalitu dodávaných bobů přímo na farmách. V oblasti Latinské Ameriky navštěvujeme konkrétní farmáře a osobně si kakaové boby do naší čokolády vybíráme. Každá odrůda má totiž svou jedinečnou, něčím specifickou chuť, v níž se odráží způsob zpracování nebo klima a prostředí jednotlivých regionů.

Alchymie čokolády. Unikátní receptury.

Veškerá čokoláda se rodí v naší čokoládovně v Bílovci, kousek od Ostravy. Při výrobě úzce spolupracujeme s naším vývojovým střediskem, které se zaměřuje na vývoj inovativních doplňků stravy a funkčních potravin. Pomocí moderních technologií zde šetrně získáváme přírodní aktivní látky, které ve vyváženém poměru přidáváme do našich čokolád. Ze společného nadšení pro věc vznikají osobité čokoládové tabulky plné prospěšných přísad.

Kakaové boby. Zlato mezi superpotravinami.

Podle posledních vědeckých a lékařských výzkumů se surové kakaové boby řadí mezi superpotraviny. Obsahují totiž množství antioxidantů a polyfenolů. Naše společnost neustále zkoumá, jak tyto užitečné látky dostat v co největší míře do funkčních čokolád a čokoládových doplňků. Testujeme a zkoušíme, jen tak vznikne dobrá a zdravá čokoláda.

Od bobů k čokoládě. Proces výroby.

Čokoládu vyrábíme výhradně ručně. Kakaové boby nejprve důkladně protřídíme, přebereme je a ponecháme pouze perfektní kusy. Šetrným způsobem je zbavíme slupky a drtíme. Drcené boby jemně rozemeleme mezi žulovými kameny. Ve speciálních nádobách přidáváme k bobům další ingredience, tekutou čokoládu konšujeme 2 až 3 dny. Pak ji ochladíme a odléváme do tabulek, které po ztuhnutí balíme a odesíláme k vám.

Celý proces výroby

PŘIPRAVUJEME ČOKOLÁDY PLNÉ POCTIVÝCH INGREDIENCÍ A PŘÍRODNÍCH AKTIVNÍCH LÁTEK

funkční čokoláda

FUNKČNÍ ČOKOLÁDA

Funkční čokoláda Vitalo představuje lahodné spojení kakaových bobů, aktivních přírodních látek a vlákniny. Nedáváme do ní žádný přidaný cukr, ani chemii.

Přejít do kategorie