O nás

  Vítejte ve světě čokolády a samých dobrých ingrediencí!

Vyrábíme čokoládu, ručně, z těch nejlepších surovin. Mezi ty základní patří kvalitní kakaové boby a kakaové máslo. Umíme vytvořit čokoládu jak pro milovníky hříšně sladké klasiky, tak pro příznivce zdravého životního stylu. Odléváme hladké tabulky, rozmarné pralinky i pláty, které se křupnutím změní ve stylové zlomky. Připravujeme zdravé funkční čokolády plné superpotravin a aktivních látek. Pečeme výborné dorty a dezerty, s čokoládou i bez ní.

Veškerá čokoláda se rodí v naší čokoládovně v Bílovci, kousek od Ostravy. Při výrobě spolupracujeme s českým vývojovým střediskem, které se zaměřuje na vývoj inovativních doplňků stravy a funkčních potravin. Pomocí moderních technologií zde šetrně získáváme přírodní aktivní látky, které ve vyváženém poměru přidáváme do našich čokolád.

Co děláme a co nás baví

Funkční čokoláda Vitalo

Funkční čokoláda Vitalo představuje lahodné spojení kakaových bobů, aktivních přírodních látek a vlákniny. Nedáváme do ní žádný přidaný cukr, ani chemii. Každý kousek čokolády Vitalo obsahuje 60-70% nepražených kakaových bobů z Jižní Ameriky a vybrané přírodní ingredience. Některé přidané složky se řadí mezi superpotraviny: aronie, brusinky, borůvky, rakytník, konopná semínka, guarana, nebo matcha tea. Každá tabulka je dokonale promyšlená a chuťově vyvážená.

Prémiová čokoláda

Prémiová čokoláda Vitalo vzniká důmyslným splynutím kakaových bobů, kakaového másla a dalších tradičních surovin. Sametově hořká, jemně mléčná, sladce bílá.
S oříšky, s ovocem. Čokoláda všech tvarů a barev. Z tekuté čokoládové hmoty vyrábíme luxusní pralinky, neodolatelné čokoládové tabulky i oblíbené čokoládové zlomky plné ovoce a ořechů. Každý kousek je jedinečný, vyrobený pečlivě a s láskou. Pod taktovkou našeho čokolatiéra Davida.

Čokoládové doplňky a jiné superfood suplementy

Čokoládové doplňky Vitalo kombinují chuťově výraznou funkční čokoládu s pečlivě vybranými aktivními látkami a prvky. Místo pilulek a kapslí se užívají čokoládové kousky, co se rozplynou na jazyku a nezbyde po nich žádná nepříjemná pachuť. Samotné, pečlivě oddělené, aktivní složky nabízíme také ve formě koncentrovaných prášků, které lze přimíchat do běžných potravin, nebo proměnit v našlehaný koktejl. Každý kousek v sobě ukrývá porci zdravých přísad.

Čokolatérie s kavárnou

Kromě čokoládovny provozujeme také čokolatérii s kavárnou, kde si můžete dát skvělou kávu a vychutnat si naši čokoládu i domácí dortíky a koláče. Všechny naše dorty a dezerty si můžete objednat také domů: objednávky probíhají přes e-shop, nebo telefonicky. Převzetí je možné pouze osobní, a to právě v naší čokolatérii, kterou najdete v nákupním centru Karolina v Ostravě.