Kolo pro život Praha – Karlštejn Tour + MTB maraton Porubajk 2019

27. 04. 2019

První úvodní kolo seriálu Kolo pro život Praha – Karlštejn Tour se stalo úspěšným pro náš Vitalo Future Cycling team. Závodu, který se konal v Dobřichovicích, se účastnil Kristian Hynek a Martin Stošek. Čtyřicetikilometrovou trať s tisícimetrovým převýšením vyhrál s náskokem dvou minut Martin Stošek. Kristián Hynek se umístil na krásném pátém místě.

V tento den se v Ostravě také konal PORUBAJK. Počasí sice moc nepřálo, značně pršelo, ale závodníci se hrdě dostavili na start. Dominik Buksa reprezentoval náš tým Vitalo Future Cycling na trase 68 km. Dominik závod na dlouhé trase vyhrál a obhájil tak své loňské vítězství.