Bohatý zdroj minerálů

Draslík, hořčík, vápník, železo, zinek a selen - minerální látky pro tělo nepostradatelné, které se ve významném množství v čokoládě přirozeně vyskytují.

Vaše pleť bude jen zářit

Zlepšené prokrvení sníží a oddálí vznik vrásek a celkové stárnutí pleti, která bude také lépe hydratovaná.

Nastartuje vám mozek

Obsažené povzbuzující látky a dobrý zdroj energie, jednoznačně zefektivňují kognitivní (poznávací) funkce. Na naši paměť a myšlenkové procesy má také vliv již zmiňovaný krevní oběh, který přispívá k lepšímu krevnímu průtoku do mozku.

Stárněte pomaleji

Díky působení antioxidantů dochází ke zničení škodlivých volných radikálů - částic, které urychlují stárnutí.

Vysoký obsah vlákniny

Naše čokoláda je obohacená o inulin – vlákninu, která pochází z kořene čekanky. Působí blahodárně na střevní trakt, detoxikuje organismus a má pozitivní vliv na snižování váhy.

Rozproudí vám krev v žilách

Vědecky podloženo, že obsažené flavanoly pozitivně působí na elasticitu krevních cév, to má pozitivní vliv na krevní oběh.

Chrání vaše srdce

Lidé, kteří konzumovali v rámci výzkumu více čokolády, snížili riziko onemocnění srdce, navíc čokoláda zlepšuje hladinu dobrého cholesterolu a snižuje hladinu toho špatného.

Zlepší vám náladu

Čokoláda je přírodní antidepresivum, snižuje hladinu stresových hormonů, navíc obsahuje stejné látky, které navozují pocit štěstí, které si náš mozek vytváří při pocitu zamilování.